english

Fresh Specials

Čerstvé u nás znamená opravdu čerstvé
Další naší specializací je frontcooking. Naši kuchaři se za svou práci nestydí a naopak jsou na ni pyšní. Proto pokrmy vždy s úsměvem připravují před zraky hostů a mnohdy i na jejich konkrétní přání. Tímto způsobem lze připravovat například suši, pasta bar, grilovaná nebo krájená masa, různými způsoby připravené mořské plody, asijské pokrmy ve woku, palačinky a mnoho jiného.

Nápojové balíčky
Našim cílem je, aby náš zákazník měl přehled a jistotu konečné ceny. Proto se snažíme nabízet mimo jasného množství pokrmů za pevnou cenu i naše nápojové balíčky. U nás si sestavíte vlastní nápojový balíček dle potřeby Vaší akce a platíte vždy jen paušální cenu na osobu. Nic víc. Takže vždy víte celkovou cenu cateringu před akcí.

Oči jedí první
V moderním světě gastronomie jsou trendy degustační menu. Jednou z našich mnoha specializací jsou tzv. Fingerfoods, což jsou miniaturní plnohodnotné pokrmy servírované netradičně na vidličkách, lžičkách, toustech, skleničkách a podobně. To vše je navíc umístěno ve stojanech, které mohou být zavěšené v prostoru. Prostě dokonalá vychytávka, která pošle každou akci do jiné dimenze.

Sestavte si vlastní pokrm
Mnoho zákazníků nechce jen strohé menu s mnoha položkami, ale chtějí svým hostům nabídnout jistý způsob volnosti. Proto máme v portfoliu mnoho druhů pokrmů, které si hosté mohou poskládat dle své momentální chuti. To vše začíná salát barem a přes další lahůdky končí ovocem s variací omáček.